facebook
youtube

Gmina Słupsk od 1 stycznia 2019 roku dokonywać będzie zakupów usług, dostaw i robot budowlanych
o wartości poniżej 30 tys. euro poprzez Platformę Zakupową.

Witamy na Platformie Zakupowej Urzędu Gminy Słupsk.

Platforma Zakupowa Open Nexus będzie podstawowym narzędziem komunikacji Urzędu Gminy Słupsk z Wykonawcami w trakcie prowadzonych postępowań przetargowych. Zapytania ofertowe o wartości poniżej 30 tys. euro (postępowania regulaminowe), które nie są objęte ustawą o zamówieniach publicznych wystawiane będą na tejże platformie.

Proces ofertowania i oceny ofert prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych. Pracownicy urzędu będą wysyłać do Państwa zapytania ofertowe poprzez:

https://platformazakupowa.pl/

W celu założenia Konta Użytkownika na https://platformazakupowa.pl,
konieczne jest posiadanie przez Użytkownika aktywnego konta poczty elektronicznej (e-mail).

Jeśli chcecie Państwo zostać dostawcą Urzędu Gminy Słupsk zachęcamy do Kliknięcia na zakładkę "zostań Wykonawcą" poprzez https://platformazakupowa.pl/pn/ug_slupsk. Po wyborze grup asortymentowych, w których prowadzicie Państwo sprzedaż wystarczy pozostawić swój adres e-mail i kliknąć przycisk "zostań Wykonawcą". W ten sposób będziecie Państwo na bieżąco informowani o publicznych zapytaniach ofertowych w Urzędzie Gminy Słupsk.

Jak to wygląda w praktyce:

  • Każdorazowo otrzymują Państwo w mailu od prowadzącego postępowanie link, który „przeniesie” bezpośrednio do postępowania wraz z formularzem oferty,
  • Na stronie postępowania będzie Opis Przedmiotu Zamówienia oraz ewentualne dodatkowe informacje,
  • Podajecie Państwo przy danej pozycji zamówienia propozycję swojej ceny i/lub inne parametry handlowe i techniczne oferty,
  • Przycisk “Wyślij wiadomość” dostępny w prawym, dolnym rogu w formularzu składania oferty będzie służył do zadawania pytań do Zamawiającego.
  • Po wprowadzeniu oferty zatwierdzacie Państwo ofertę przyciskiem "Złóż ofertę".

W przypadku pytań lub problemów technicznych prosimy kontaktować się z Centrum Wsparcia Klienta firmy Open Nexus, która obsługuje naszą platformę zakupową.

  • Tel: 22 101 02 02
  • Czynne pon. – pt. od 8:00 do 17:00
  • e-mail: cwk@platformazakupowa.pl

Zostały dla Państwa przygotowane również instrukcje korzystania z platformy dostępne pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.

Z wyrazami szacunku.
Wójt Gminy Słupsk
Barbara Dykier