facebook
youtube

Rekrutacja do Gminnego Żłobka "Iskiereczka"

30 mar 2021

Informujemy, iż rozpoczęła się rekrutacja do Gminnego Żłobka "Iskiereczka" w Redzikowie. Rekrutacja odbywa się w sposób ciągły. Celem głównym projektu jest umożliwienie 40 osobom dorosłym (K i M) z Gminy Słupsk podjęcie lub powrót na rynek pracy, po przerwie związanej z urodzeniem dziecka,

czytaj więcej

Ogłoszenie/Obwieszczenie Wójta Gminy Słupsk

29 mar 2021

Wójt Gminy Słupsk informuje o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w części obrębów geodezyjnych Bukówka, Rogawica, Grąsino i Kukowo, gmina Słupsk wraz z dyskusją publiczną oraz możliwością składania uwag.

czytaj więcej

Biznes.gov.pl następcą CEIDG.gov.pl

29 mar 2021

Projekt „Konto przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu” zakłada połączenie serwisów CEIDG oraz Biznes.gov w jeden, pod adresem Biznes.gov.pl. Ma to na celu ułatwienie dostępu do całości informacji i e-usług, bez potrzeby rejestracji na kilku portalach

czytaj więcej

Nowe przedszkole we Włynkówku

29 mar 2021

O nowe przedszkole wraz z oddziałami wczesnoszkolnymi wzbogaciła się Szkoła Podstawowa we Włynkówku. Inwestycja warta prawie 6 mln. zł została w połowie dofinansowana w ramach tzw. rekompensat za tarczę w Redzikowie. Motylkowe Przedszkole to bardzo nowoczesna placówka, która dysponuje między innymi salą doświadczania świata, interaktywnym, "magicznym" dywanem. 

czytaj więcej

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Słupsk

26 mar 2021

Zgodnie z zalecaniami i obecną sytuacją globalną (COVID - 19) informujemy, iż od dnia 29 marca 2021 do odwołania Urząd Gminy jest nieczynny dla interesantów. Obsługa odbywa się po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty z merytorycznym pracownikiem.

czytaj więcej

Przedsiębiorcy. Informacja

26 mar 2021

Nowy serwis Biznes.gov.pl zastąpi dotychczas istniejący rejestr CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej), który w okresie od marca do końca czerwca br. będzie jeszcze działał, ale najpóźniej 1 lipca br. zostanie wyłączony.

czytaj więcej

Warsztaty dla Wykonawców

24 mar 2021

W związku z wejściem w życie nowego Prawa Zamówień Publicznych zapraszamy Wykonawców na szkolenie, dostępne za pośrednictwem platformy internetowej.

czytaj więcej