facebook
youtube

Szkoła w Redzikowie laureatem konkursu

04 lip 2018

Miło nam poinformować, że Zespół Szkolno-Przedszkolny w Redzikowie został laureatem konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego w kategorii ,,Samorząd Przyjazny Seniorom-miejsce ulubione przez seniorów.

czytaj więcej

Szkolenia i kursy dla mieszkańców

04 lip 2018

Wójt Gminy Słupsk przypomina, ze trwa nabór do projektu pt.: „Krok do sukcesu”, współfinansowanego z EFS w ramach Działania 5.5. Kształcenie ustawiczne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, realizowanego przez Pomorską Akademię Kształcenia Zawodowego w Słupsku.
 
czytaj więcej

Badanie uczestnictwa podróżach

03 lip 2018

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 2 do 20 lipca 2018 roku na terenie całego kraju w wylosowanych mieszkaniach zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach.

czytaj więcej

Gmina Słupsk zaprasza

03 lip 2018

Gmina Słupsk zaprasza do wzięcia udziału w projekcie: "E-Obywatel nowe umiejętności cyfrowe". Projekt skierowany jest do różnych grup odbiorców, w różnym wieku, o różnym statusie na rynku pracy, reprezentujących różne grupy zawodowe.

czytaj więcej

Informacja

29 cze 2018

Informujemy, że do oferty Ochotniczej Straży Pożarnej we Włynkowie, znowelizowanej ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie na realizację zadania publicznego "Organizacja obozu dla członków MDP" - stosując tzw. tryb uproszczony - nie zgłoszono żadnych uwag i zastrzeżeń.

czytaj więcej

Aplikacja RATUNEK

28 cze 2018

Aplikacja umożliwia automatyczne przesłanie SMS z lokalizacją osoby dzwoniącej i kontakt telefoniczny ze Służbami Ratowniczymi działającymi w Polsce, w regionach górskich, czyli GOPR i TOPR i na obszarach wodnych, czyli WOPR i MOPR.

 

czytaj więcej

Wizyta gości

28 cze 2018

W dnia 28.06.2018 roku o godzinie 13:05 młodzi piłkarze UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim byli uczestnikami Sesji Rady Gminy Słupsk. Młodzież na co dzień uczęszczająca do szkół z terenu gminy za pośrednictwem Prezesa UKS Andrzeja Staszewskiego oficjalnie podziękowała Radzie Gminy oraz Wójt Gminy za wsparcie finansowe i rzeczowe które przez już prawie 3 lata otrzymuje Akademia.

 

czytaj więcej