1 marca to pierwszy dzień, kiedy pełną parą ruszyło nowe przedszkole i żłobek w Gminie Słupsk. Kolorowe zabawki, interaktywne pomoce, sensoryczne akcesoria, dużo przestrzeni, to istotne elementy tej inwestycji. Przedszkolaki z zachwytem witały nowe, przedszkolne progi, natomiast najmłodsze, żłobkowe maluszki jeszcze z niepewnością zadomawiały się i poznawały nowe otoczenie. W tym pierwszym ważnym dla wszystkich dniu, dzieci odwiedziła wójt gminy Słupsk Barbara Dykier, która przekazała drobne upominki, mianowicie bocianki maskotki dla maluszków i zdrowe przekąski dla przedszkolaków.