W dniu 4 marca 2019 r. w SP w Bierkowie odbył się kolejny cykl Mobilnej Akademii Młodych Orłów.W części teoretycznej udział wzięło kilku trenerów z powiatu słupskiego.

Następnie po ponad godzinnym wykładzie wszyscy przenieśli się do hali sportowej gdzie już czekali młodzi zawodnicy z roczniku 2008 i 2009 . Podczas gier i zajęć selekcyjnych młodzi zawodnicy zdobywali kolejne cenne doświadczenie.Po zajęciach z grupą młodyszych zawodników na parkiecie pojawili się chłopcy z rocznika 2006 i 2007. Tu również odbyły się gry selekcyjne. Serdecznie podziękowania dla Pana Dyrektora szkoły w Bierkowie za ciepłe przyjęcie i udostępnienie pomieszczeń dydaktycznych i sali sportowej. Szkolenie zorganizowano z UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim.