W dniu 3 marca 2019 w hali widowiskowo-sportowej w Jezierzycach rozegrany został turniej piłki nożnej halowej SKRZAT CUP 2019 w kategorii wiekowej 2008 i młodsi.

W turnieju udział wzięły następujące zespoły: MKS START Miastko ,KASZUBIA Studzienice, Lew Lębork, KS Damnica, AP ENERGA GRYF Słupsk, LUKS ŻELKI Żelkowo.UKS GAP Bruskowo Wielkie.Turniej rozgrywany został systemem "każdy z każdym ". Wszystkie zespoły rozegrały po 6 spotkań. Każdy mecz trwał 12 minut.W pierwszym meczu turnieju na parkiecie pojawili się zawodnicy z Damnicy i gospodarze UKS GAP Bruskowo Wielkie. Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Wyłoniono  najlepszego bramkarza, którym został Stępkowski Miłosz z LUKS Żelki Żelkowo , najlepszym zawodnikiem turnieju został Wiśniewski Filip z AP ENERGA GRYF Słupsk. Najlepszym strzelecem został Tyrek Jakub z LUKS Żelki Żelkowo, natomiast najlepszą  dziewczyną turnieju została Bulczak Magdalena z MKS Start Miastko. Nagrodą główną w turnieju SKRZAT CUP 2019 był zestaw sportowy o równowartości 500,00 złotych , który trafił do zwycięskiej drużyny, którą został AP ENERGA GRYF Słupsk. Dla każdego zawodnika przygotowano również poczęstunek. W trakcie turnieju skorzystać było można z czynnego stoiska gastronomicznego. Patronem Honorowym Turnieju był Wójt Gminy Słupsk, partnerem technicznym UKS GAP Bruskowo Wielkie.

Szczegółowy wykaz rozgrywek: tutaj...