2 marca w hali widowiskowo – sportowej w Jezierzycach odbył się Zimowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Wójta Gminy Słupsk. Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk Sp. z o.o. W turnieju, w którym uczestniczyli młodzi piłkarze z rocznika 2008 i młodsi (Orlik E1) udział wzięły: Dąb Kusowo, Stal Jezierzyce, KS Włynkówko oraz UKS GAP Bruskowo Wlk.

Turniej wygrała drużyna UKS GAP Bruskowo Wielkie. Młodzi zawodnicy z UKS GAP wygrali wszystkie mecze. Turniej obfitował w wiele bramek i ciekawych akcji.Najwięcej bramek (po 3) w turnieju Orlika zdobyli młodzi zawodnicy z UKS GAP: Kinga Adamska oraz Gracjan Hermann. Trenerzy drużyn uczestniczących w turnieju za najlepszego bramkarza uznali Bartka Jezierskiego z Jezierzyc. Najlepsze drużyny turnieju oraz zwycięzcy klasyfikacji indywidualnych otrzymali nagrody w postaci pamiątkowych pucharów, statuetek, dyplomów, które wręczył Pan Adam Jaśkiewicz, Zastępca Wójta Gminy Słupsk.

Po turnieju juniorów mecze rozgrywali seniorzy. W turnieju seniorów dominowała drużyna seniorów KS Włynkówko, a jedynie ich mecz z Szansą Siemianice zakończył się remisem. Mecze obfitowały w wiele bramek i ciekawych akcji, w żadnym meczu nie padł bezbramkowy remis. Dzięki 5-iu zdobytym bramkom królem strzelców turnieju seniorów został Anton Makuś z Szansy Siemianice, natomiast trenerzy drużyn uczestniczących w turnieju za najlepszego bramkarza uznali Jakuba Janeczka ze Stali Jezierzyce. Turniej rozgrywany był w sportowej atmosferze, pomimo dużego zaangażowania w grę obyło się bez poważniejszych urazów.

Tabela wyników - tutaj...