facebook
youtube

Kolejna edycja Otyliady już w nocy z 16 na 17 marca. Wzorem ubiegłego roku, Ogólnopolski Rodzinny Maraton Pływacki rozpocznie się o godzinie 18:00 w basenie sportowym. 

Kolejna edycja Otyliady już w nocy z 16 na 17 marca. Wzorem ubiegłego roku, Ogólnopolski Rodzinny Maraton Pływacki rozpocznie się o godzinie 18:00 w basenie sportowym. Wszyscy uczestnicy będą mogli pływać przez 12 godzin. W tym  czasie liczone im będą długości basenu. Wszyscy mogą liczyć na nagrody. Nawet ci, którzy nie są w stanie przepłynąć więcej niż kilku długości. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę.

Jako, że ta zabawa uniemożliwia zabawę w basenie sportowym innym, już od godziny 18:00 bilety na basen będą tańsze o 50%. Dostępna będzie jedynie część rekreacyjna, ale za to otwarta będzie do ostatniego klienta. W praktyce oznacza to, że kasę basenową zamkniemy dopiero wtedy, kiedy ostatni goście opuszczą basen, a nikt więcej nie pojawi się w przeciągu pół godziny. Ten stan rzeczy może trwać maksymalnie do 6:00, bo do tej godziny trwa Otyliada, a musimy też mieć chwilę na przygotowanie basenu do otwarcia w niedzielę o 8:00.

Te same zasady będą obowiązywały na kręgielni i lodowisku. W kręgielni od 22:00 będzie liczona połowa stawki za grę w kręgle. Odpowiadając na liczne pytania – 50% zniżki obowiązuje jedynie za grę w kręgle, zniżka nie obejmuje zakupu skarpetek jednorazowych, wypożyczenia butów, a ceny produktów w barze ten zostaną na tym samym poziomie.

Lodowisko Redzikowo swoje działanie „za pół ceny” rozpocznie nawet chwilę wcześniej niż kręgielnia, bo normalnie jest zamykane o 21:30. Od tej godziny w nocy z 16 na 17 marca wejście na lodowisko będzie kosztowało 3 lub 4 złote (odpowiednio bilet ulgowy i normalny). Ewentualne wypożyczenie łyżew czy kasku zostaje w cenniku bez zmian.

Kręgielnia i lodowisko będą otwarte na tych samych zasadach, co rekreacja na basenie. Oznacza to, że tutaj również czekamy maksymalnie 30 minut po wyjściu ostatnich gości i jeżeli nikt więcej nie pojawi się w danej strefie, zostanie ona zamknięta.

Jeżeli planujecie swój przyjazd dopiero w nocy, a boicie się, że lodowisko, kręgle lub rekreacja na basenie są już nieczynne, wystarczy zadzwonić do wybranej strefy i potwierdzić jej otwarcie.

Nr ogólny do parku wodnego i na lodowisko to 598412555, wewnętrzne: baseny: 21, kręgielnia: 35, lodowisko: 40.