23 marca  w Szkole Podstawowej w Jezierzycach odbył się II Gminny Konkurs Matematyczny "Mały Mistrz". Wzięli w nim udział uczniowie klas III z każdej szkoły w Gminie Słupsk. W pierwszej części konkursu uczniowie pisali test. Następnie była przerwa, a po niej uczniowie wykonywali pracę plastyczną."Małym mistrzem matematyki" został  Maciej Pirka  ze Szkoły Podstawowej w Jezierzycach, II i III miejsce zdobyli uczniowie z Szkoły Podstawowej w Siemianicach - Flavio Postiglione i Leonard Piszcz. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki. Gratulujemy.