W poniedziałek 25 marca w w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce odbył się konkurs „Doświadczenia pokazowe z fizyki”. Udział w nim wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu słupskiego. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach reprezentowały Marta Ledeman i Amelia Stodulska z klasy IIIA gimnazjum oraz Miłosz Kuziak z VIIa. Miło nam jest poinformować, że w kategorii gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne I miejsce zajęły Marta Ledeman i Amelia Stodulska. Dziewczyny oczarowały jury i uczestników serią pokazów pt. „Dźwięki wokół nas”. Ich młodszy kolega Miłosz Kuziak zdobył wyróżnienie w kategorii szkoły podstawowe. Nagrody – bony do sklepu elektronicznego, przekazał laureatkom wicestarosta słupski Pan Rafał Konon. Do konkursu uczniowie przygotowywali się pod okiem Pana Sebastiana Winsztala. Gratulujemy!