W dniu 6 maja 2019 r. odbyła się III Sesja II Kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk. Zgromadzonych gości przywitała Wójt Barbara Dykier  oraz Sekretarz Adam Sędziński. Podczas dzisiejszej sesji młodzieżowi radni przedstawili rozdysponowanie środków finansowych Młodzieżowej Rady w 2018 roku, a także przystąpiono do składania propozycji podziału budżetu w 2019 roku. Ostatecznie zdecydowano że ze względu na różne potrzeby, środki finansowe zostaną podzielone na poszczególne placówki do ich własnej dyspozycji. Na kolejnej sesji Radni przedstawią kosztorysy i propozycję rozdysponowania budżetu w szkołach.  Kolejna sesja odbędzie się 18 czerwca 2019 roku.