facebook
youtube

Centrum Promocji Produktów Lokalnych w Krępie Słupskiej serdecznie zaprasza na otwarcie działalności merytorycznej obiektu już 8 czerwca o godz. 10:00.

Centrum Promocji Produktów Lokalnych w Krępie Słupskiej serdecznie zaprasza na otwarcie działalności merytorycznej obiektu już 8 czerwca o godz. 10:00.

Na Bazarku Natury będzie możliwość nabycia: świeżych warzyw, owoców, serów, wędzonych ryby, naturalnych wędliny, pysznych przetworów wykonanych z naturalnych produktów oraz wiele innych. Wszystkie te i inne produkty można będzie zakupić u starannie wyselekcjonowanych wystawców, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość swoich produktów.

Jeśli jesteś producentem regionalnej i tradycyjne żywności, głoś się do Centrum Kultury w Głobinie. Już 8 czerwca rusza Bazarek Natury w Krępie Słupskiej. Zapraszamy.