facebook
youtube

W dniach 17. 05 -21. 05.2019 r. odbyła się wycieczka nagrodowa dla najlepszych uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych z gminy Słupsk, czyli Bierkowa, Głobina, Jezierzyc, Redzikowa, Siemianic, Włynkówka, Wrześcia.

W dniach 17. 05 -21. 05.2019 r. odbyła się wycieczka nagrodowa dla najlepszych uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych z gminy Słupsk, czyli Bierkowa, Głobina, Jezierzyc, Redzikowa, Siemianic, Włynkówka, Wrześcia. Uczniowie zwiedzili południe Polski - Wieliczkę, Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice i Kraków. W Wadowicach uczniowie mieli okazję zwiedzić niepowtarzalne i niesamowite muzeum- Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II. W Wieliczce przeszli się magicznym labiryntem pełnym solnych korytarzy. Wspaniałym zakończeniem wycieczki był całodniowy pobyt w ENERGYLANDII.