facebook
youtube

6 czerwca na hali sportowo - widowiskowej w Jezierzycach odbyła się Spartakiada Przedszkolaka. Organizatorem imprezy dla dzieci było Przedszkole Gminne Bajka w Jezierzycach. 

6 czerwca na hali sportowo - widowiskowej w Jezierzycach odbyła się Spartakiada Przedszkolaka. Organizatorem imprezy dla dzieci było Przedszkole Gminne Bajka w Jezierzycach. Z każdej placówki przedszkolnej Gminy Słupsk zaproszona została jedna grupa przedszkolaków, z pośród której wybrano 5 osobowe drużyny biorące udział w konkurencjach sportowych. Dzieci bawiły się doskonale. Wszystkie drużyny zdobyły 1 miejsce i złoty puchar. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Nagrody i słodycze drużynom wręczyła Dyrektor Przedszkola Bajka w Jezierzycach Pani Monika Szymczak i z-ca Wójta Gminy Słupsk Pan Adam Jaśkiewicz.