W Lądowisku Kultury w Redzikowie dobiegły końca zajęcia w ramach projektu „Rozwój społeczny poprzez działania kulturalne” realizowane w ramach dotacji w kwocie 10 tysięcy zł. otrzymanej przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczna Gminy Słupsk z Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego – konkurs „Na dobry początek!”. W warsztatach wokalnych, taneczno–rytmicznych, sensoplastyce oraz spotkaniach z psychologiem wzięła udział grupa 15 dzieci z terenu Gminy Słupsk. Głównym celem realizowanych działań było podnoszenie kompetencji społecznych najmłodszych uczestników poprzez udział w zaoferowanych formach aktywności. W ramach finału projektu uczestnicy zaprezentowali przygotowane prezentacje wokalne i muzyczne.

Relacja - tutaj...