facebook
youtube

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Słupsk do Swołowa na Gminne Święto Plonów, które odbędzie 7 września 2019 r. Rozpoczęcie o godz. 15:00 uroczystą mszą świętą.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Słupsk do Swołowa na Gminne Święto Plonów, które odbędzie 7 września 2019 r. Rozpoczęcie o godz. 15:00 uroczystą mszą świętą.Gwiazdą muzyczną będzie wokalistka Cleo, ponadto na scenie bawić Was będzie – aktor i kabareciarz Andrzej Grabowski. Gminne Święto Plonów to święto dziękczynienia za plony, radość z owoców ziemi, pracy rąk ludzkich oraz szacunek dla tradycji i chleba. Tradycyjnie święto plonów będzie świętem mieszkańców Gminy Słupsk, ale przede wszystkim, okazją do wyrażenia wdzięczności dla ciężkiej pracy rolników, którzy pod koniec sierpnia kończyć będą tegoroczne zbiory.