facebook
youtube

Wczoraj w Zapceniu (gmina Lipnica) przedstawiciele samorządów i Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk podpisali porozumienie finansowe dotyczące dotacji celowej z przeznaczeniem na dofinansowanie

Wczoraj w Zapceniu (gmina Lipnica) przedstawiciele samorządów i Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk podpisali porozumienie finansowe dotyczące dotacji celowej z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu umundurowania i sprzętu pożarniczego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Jednostki OSP z gminy Słupsk, dla których zostało przyznane dofinansowanie to OSP Bukówka, OSP Krępa Słupska, OSP Strzelinko, OSP Strzelino, OSP Włynkowo. Łącznie do jednostek OSP z gminy Słupsk trafi prawie 9 tys. zł. Spotkanie to odbyło się w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Zapceniu, uczestniczyli w nim przedstawiciele 4 powiatów, 19 gmin i 63 jednostek OSP.