facebook
youtube

W dniu 6.08.2019 r. odbyła się IV sesja Rady Seniorów. Podczas spotkania seniorzy omówili stan przygotowań do I Gminnej Senioriady, która zaplanowana została na 21 września...

W dniu 6.08.2019 r. odbyła się IV sesja Rady Seniorów. Podczas spotkania seniorzy omówili stan przygotowań do I Gminnej Senioriady, która zaplanowana została na 21 września br., wybrano również reprezentację, która uczestniczyć będzie w VII spotkaniu Pomorskiego Forum Rad Seniorów w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku. Radni zdecydowali również o czynnym udziale  Rady Seniorów podczas Gminnego Święta Plonów, 7.09.2019 r. w Swołowie. Ustalono również harmonogram dyżurów Rady Seniorów w Urzędzie Gminy Słupsk do końca 2019 r.  w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach od 15:30-16:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu. Kolejna sesja zaplanowana została na 15 października 2019, podczas której seniorzy zapoznają się z zasadami funkcjonowania projektu Srebrna Sieć.