Firma Polish Agro uroczyście zainaugurowała otwarcie nowego magazynu w miejscowości Jezierzyce. Polish Agro Logistics Hub to centralny magazyn logistyczny o powierzchni 1200 m2, który jest jednym z najważniejszych elementów strategii łańcucha dostaw firmy. W otwarciu inwestycji udział wzięła Wójt Gminy Słupsk Barbara Dykier. Podczas otwarcia Prezes firmy Polish Agro Mathias Eisert podkreślał, iż nowy magazyn to przede wszystkim odpowiedź na rosnące wymagania rolników co do jakości, ale przede wszystkim terminowości dostaw w newralgicznych momentach rozwoju roślin. Natomiast Dyrektor Logistyki firmy Polish Agro Marcin Ussorowski zaznaczył, iż otwarcie tej inwestycji zwiększy potencjał logistyczny firmy.

Nowoczesny magazyn w Jezierzycach będzie służył do obsługi klientów w zakresie nasion, nawozów dolistnych, środków ochrony roślin oraz produktów wspomagających takich jak: folie, włókniny i siatki rolnicze.