W Szkole Podstawowej w Bierkowie rozegrane zostały Mistrzostwa Gmin w unihokeju. Zawody trwały 6 dni i udział brali w nich uczniowie z rocznika 2005 i 2006, w kategorii dziewcząt i chłopców. W obu tych kategoriach zdecydowane zwycięstwa odnieśli uczniowie Szkoły Podstawowej z  Wrzescia. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta nie mieli większych kłopotów z pokonaniem swoich rywali  W kategorii chłopców startowało 5 szkól natomiast w kategorii dziewcząt 4 zespoły. Wśród chłopców najlepsi w zwycięskim zespole byli: Kamil Winiarczyk, Bartosz Rugala, Oliwer Pluta, Marek Pawluk  i Jakub Klimkowski. Poza nimi barw  szkoły bronili : Kacper Stankowski, Dominik Maculewicz, Oskar Wieliczki i Grzegorz Chojnacki.
Wśród dziewcząt najlepsze były Klaudia Augustyniak, Daria Niemczyk, Martyna Kowalczyk, Daria Milek, Klaudia Staszkiewicz i Gabrysia Laskiewicz. Poza nimi barw szkoły broniły : Zosia Michta, Klaudia Kara i Natalia Wawrzynkiewicz.