7 listopada w Rumii rozegrano Finał Mistrzostw Województwa Pomorskiego w unihokeju chłopców z rocznika 2005/06. Gminę Słupsk reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej we Wrześciu. Startowało 6 najlepszych szkół z całego województwa wyłonionych droga eliminacji gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Zespoły w wyniku losowania zostały podzielone na 2 grupy po 3 zespoły. Grano 2 polowy po 10 min. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej we Wrześciu zaczęli zawody spotkaniem z silnym zespołem z Malborka. Mecz zakończył się remisem. W drugim spotkaniu zawodnicy grali z faworytem całego turnieju SP 35 z Gdyni, a po tym mecz z drużyną z Malborka. Ostatecznie uczniowie z Wrześcia ukończyli zawody z  V miejscem województwie pomorskim. W skład drużyny weszli: Kamil Winiarczyk, Oliwer Pluta, Jakub Klimkowski i Marek Pawluk, Bartek Rugała, Dominik Maculewicz, Grzegorz Chojnacki i Oskar Wieliczko.