W niedzielę 8 grudnia rozegrany został ostatni w tym roku IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Bursztyn Cup 2019. Halę sportowo - widowiskową w Jezierzycach wypełniły tłumy kibiców, zawodników oraz miłośników piłki nożnej. Rozegrany został turniej numer 7 w roczniku 2012 i młodsi.
Na parkiecie wystąpiło 122 zawodników i zawodniczek, strzelono 103 bramki w 38 meczach. Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal, drużyny z podium okazałe puchary, natomiast zespoły z miejsc 4-6 pamiątkowe zeszyty z AP KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN .
Klasyfikacja:

• I UKS SPARTA Sycewice
  • II MKS Lew Lębork
  • III U2 Bytów
  • IV UKS ORLIKI Kończewo
  • V GRYF Słupsk S.A. czerwoni
  • VI KS GRASZ DWUMIASTO
  • VII MKS JANTAR Ustka
  • VIII GRYF Słupsk S.A. niebiescy
  • IX SALOS Słupsk
  • X LUKS ŻELKI Żelkowo
  • XI SKOTAWIA Dębnica Kaszubska
  • XII UKS GAP Bruskowo Wielkie.