facebook
youtube

Stowarzyszenie Dobre Serca, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej serdecznie zapraszają na coroczny Bal Integracyjny. Już 1 lutego 2020 o godz. 17.00. w Hali sportowo - widowiskowej w Jezierzycach 

Już 1 lutego 2020 o godz. 17.00. w Hali sportowo - widowiskowej w Jezierzycach Grupa Teatralna Zaradni zaprezentuje przedstawienie pt.:"Gdzie jest Mikołaj?". W programie przewidziano zabawy, animacje oraz prezent dla każdego dziecka (za okazaniem biletu). Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Bilety można nabyć w Urzędzie Gminy Słupsk, pok. nr 5 i pok. nr 2. od 10.01.2020.*

*Pierszeństwo do udziału w spektaklu i balu przysługuje dzieciom zamieszkałym na terenie Gminy Słupsk, uczęszczającym do szkół (klasy 1 - 3 szkoły podstawowej) i przedszkoli oraz dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej z Gminy Słupsk.