Dziś ruszamy z kolejną turą dostarczania maseczek dla naszych mieszkańców. Podczas pierwszego kolportażu okazało, że duża liczba mieszkańców nie jest zameldowana, nie ma nadanego numeru domu,  nie posiada skrzynki pocztowej lub nie posiada widocznego numeru nieruchomości.

Dziś ruszamy z kolejną turą dostarczania maseczek dla naszych mieszkańców. Przy okazji pierwszego kolportażu okazało, że duża liczba mieszkańców nie jest zameldowana, nie ma nadanego numeru domu,  nie posiada skrzynki pocztowej lub nie posiada widocznego numeru nieruchomości.

Planowanie wszelkich przedsięwzięć, szczególnie w sytuacji kryzysowej, skierowanych do wszystkich mieszkańców, wymaga przestrzegania i stosowania procedur takich jak w tym wypadku meldunek, numeracja nieruchomości czy posiadanie skrzynki pocztowej. Dzięki temu nasze działania będą skuteczne i obejmą wszystkich mieszkańców i gospodarstwa domowe.

Przypominamy, że w obecnej sytuacji obie sprawy możecie Państwo załatwić przez Internet, za pośrednictwem platformy epuap lub kontaktując się z pracownikami Urzędu Gminy Słupsk.

Meldunki i ewidencja ludności 59 842 84 60 wew.14 oraz https://www.gov.pl/web/gov/zamelduj-sie-na-pobyt-staly-lub-czasowy-dluzszy-niz-3-miesiace

Nadanie numeru nieruchomości 59 842 84 60 wew.78