Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej we Włynkowie wkrótce wzbogaci się o nowy ciężki samochód pożarniczy. Środki na zakup auta pochodzą z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji,Komendy Głównej PSP oraz budżetu Gminy Słupsk.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej we Włynkowie wzbogaci się o nowy ciężki samochód pożarniczy. Środki na zakup auta pochodzą z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji,Komendy Głównej PSP oraz budżetu Gminy Słupsk.

Wielkie podziękowania kierujemy do mieszkańców sołectwa Włynkówko, za inicjatywę przeznaczenia środków finansowych z funduszu sołeckiego oraz „witrakowego” na zakup samochodu. Wyrazy wdzięczności należą się również mieszkańcom sołectw Bierkowo, Włynkowo i Strzelino za wsparcie finansowe w nabyciu tego auta.

Zakup specjalistycznego, ciężkiego auta pożarniczego z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców Gminy Słupsk i Powiatu Słupskiego.