Po dłuższej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, zorganizowana zostały sesje Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk oraz Rady Seniorów. Podczas spotkań omówione zostały dotychczasowe projekty oraz wydatki związane z działalnością obu rad. W związku z tym, iż w roku bieżącym nie będą odbywały się wydarzenia takie jak Senioriada, nie odbył się również Dzień Mieszkańca, Rada Seniorów Gminy Słupsk podjęła decyzję o przeznaczeniu części swojego budżetu na zakup środków ochrony dla Domu Pomocy w Lubuczewie – 2 tys. zł oraz Hospicjum – również 2 tys. zł. Gratulujemy dobrej decyzji.