facebook
youtube

Od 27 sierpnia br. jak co roku rozpoczynamy spotkania z mieszkańcami, podczas których omawiane będą będą sprawy bieżące oraz podział Funduszu Sołeckiego na rok 2021. Wnioski dotyczące zadań proponowanych do zrealizowania w ramach Funduszu, mogą Państwa zgłaszać już teraz, do sołtysów. Poniżej harmonogram spotkań oraz podział środków z Funduszu Sołeckiego na rok 2021.

Od 27 sierpnia br. jak co roku rozpoczynamy zebrania sołeckie, podczas których omawiane będą będą sprawy bieżące oraz podział Funduszu Sołeckiego na rok 2021. Wnioski dotyczące zadań proponowanych do zrealizowania w ramach Funduszu, mogą Państwa zgłaszać już teraz, do sołtysów.

 Przypominamy, że podczas zebrań obowiązywać będzie reżim sanitarny: zakrywanie nosa i ust oraz dezynfekcja dłoni.

Poniżej harmonogram spotkań oraz podział środków z Funduszu Sołeckiego na rok 2021.

Harmonogram spotkań sołeckich - tutaj...

Podział Funduszu Sołeckiego na rok 2021 - tutaj...