W związku z dużym zainteresowaniem bezpłatnymi badaniami w kierunku osteoporozy i badan słuchu dla mieszkańców 50+ Gminy Słupsk, które przeprowadzone zostały w dniach 24 i 27 lipca 2020 Rada Seniorów Gminy Słupsk postanowiła sfinansować ze swojego budżetu kolejne badania.Badania odbędą się w dniach: 26, 27 i 28 sierpnia 2020 r.

Aby zapisać się na badania należy dokonać rejestracji telefonicznej pod nr 22 746 33 95.Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona. Ponadto informujemy, że badania wykonywane są przy zachowaniu wszelkich reżimów sanitarnych.