Przed nami nowy rok szkolny 2020/2021. Życzę Wam, a szczególnie pierwszoklasistom, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, aby szkoła była miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić. Niech każdy dzień tu spędzony będzie czasem zdobywania wiedzy, nawiązywania nowych przyjaźni i zbierania doświadczeń.

Drodzy Uczniowie,

przed nami nowy rok szkolny 2020/2021. Życzę Wam, a szczególnie pierwszoklasistom, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, aby szkoła była miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić. Niech każdy dzień tu spędzony będzie czasem zdobywania wiedzy, nawiązywania nowych przyjaźni i zbierania doświadczeń.

Szanowni Rodzice

życzę, aby nowy rok szkolny był spokojny. Abyście mogli cieszyć się osiągnięciami dzieci, dzielić z nimi radości i szkolne troski.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy oświaty

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2020/2021 życzę, by każdy dzień przynosił zadowolenie, a podejmowane przedsięwzięcia spełniały oczekiwania. Aby Państwa zaangażowanie i profesjonalizm w nauczaniu były źródłem satysfakcji i spełnienia zawodowego.

To będzie wyjątkowy rok szkolny, który może przynieść nam wiele niespodzianek. Wierzę, że przez wspólne działania, współpracę nauka i praca będą przebiegały w sposób bezpieczny.

Wszystkim Państwu życzę dużo zdrowia.

Wójt Gminy Słupsk
Barbara Dykier