W dniu 14.09.2020 r. odbyło się VI posiedzenie Rady Sportu, podczas którego wybrano nowego przewodniczącego rady. Tę funkcje dotychczas pełnił pan Dariusz Perlański, obecny Przewodniczący Rady Gminy Słupsk. W głosowaniu jawnym nowym Przewodniczącym Rady Sportu wybrany został pan Marian Kużel.

Dalsza część obrad poświęcona była kwestii sprawozdania z realizacji Gminnej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2019/2020 oraz planów na kolejny rok szkolny. Przedstawiono również informacje na temat kosztów utrzymania boisk wielofunkcyjnych orlików w 2019 r. oraz poniesionych kosztów w 2020 r. Postanowiono zarekomendować aby to chętne kluby sportowe zajmowały się w 2021 r. utrzymaniem przedmiotowych boisk. Podsumowano również komisyjny objazd infrastruktury sportowej na terenie gminy. Na koniec omówiono działalność sportu w czasie pandemii i planów na kolejne miesiące.