W dniu 17 września bieżącego roku, odbyła się sesja Rady Gminy Słupsk, podczas której wręczono Zaświadczenie o wyborze na Radną, pani Katarzynie Rodziewicz, która 6 września wygrała wybory w okręgu wyborczym nr 8, w Siemianicach. Radna złożyła również ślubowanie. Uroczystym akcentem sesji było wręczenie medalu honorowego im. Bolesława Chomicza dla dh Zdzisława Frączkiewicza z Jezierzyc, za wieloletnią służbę w strukturach Ochotniczych Straży Pożarnych. Zgodnie z planowanym przebiegiem obrad przedstawiona została również informacja z realizacji letniego wypoczynku dzieci i młodzieży z terenu gminy oraz informacja z realizacji programów proekologicznych na terenie Gminy Słupsk.

Radni podjęli następujące uchwały: tutaj...