Na wniosek Rady Sportu Gminy Słupsk postanowiono podnieść rangę Gminnej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. Taka decyzja miała celu zmotywowanie uczniów i nauczycieli do udziału w rozgrywkach GOM, a następnie w Powiatowej i Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży.

W związku z tym powstało zestawienie wyników w poszczególnych dyscyplinach sportowych, z podziałem na roczniki oraz płeć.

Ostateczna klasyfikacja ogólna przedstawia się następująco:

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Jezierzycach,
II miejsce - Szkoła Podstawowa we Wrześciu
III miejsce - Szkoła podstawowa we Wlynkówku.

Na kolejnych miejscach znalazły się szkoły: Bierkowo, Głobino, Siemianice oraz Redzikowo. Wszystkim uczestnikom rozgrywek należą się gratulacje za sportowego ducha walki podczas udziału w Gminnej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży.

Szkoły które wzięły udział w Powiatowej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży zajęły następujące miejsca w klasyfikacji ogólnej z podziałem na roczniki:

Rocznik 2007 i młodsi- na 23 zgłoszone drużyny szkolne:

• Szkoła Podstawowa Jezierzyce -miejsce 9,

• Szkoła Podstawowa we Wrześciu-miejsce 13,

• Szkoła Podstawowa we Włynkówku- miejsce 16

• Rocznik 2005-2006 - na 23 zgłoszone drużyny szkolne:

• Szkoła Podstawowa we Wrześciu -miejsce 6,

• Szkoła Podstawowa w Jezierzycach-miejsce 11,

• Szkoła Podstawowa we Włynkówku- miejsce 17.

Całościowe zestawienie Gminnej Olimpiady - tutaj