Dziś odbyło się symboliczne wręczenie listów gratulacyjnych dla Laureatów Konkursu Srebrne Serce, organizowanego w ramach projektu „Srebrna Sieć”.

Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:

• I miejsce – pani Teresa Ostrycharz – za przedsiębiorczość i zaangażowanie w życie społeczności lokalnej senioralnej, aktywność w Radzie Seniorów i Caritas, wolontariat, działalność na rzecz potrzebujących.
  • II miejsce – pani Małgorzata Bazyk – za zaangażowanie w działalność Klubu Seniora, aktywizację seniorów, za bycie aktywatorem i aktywatorem dla społeczności lokalnej
  • III miejsce – pani Marianna Kołodziejska – za aktywność i zaangażowanie w Gminnym Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz Radzie Seniora, chęć pomocy, aktywizację społeczności lokalnej.

Nagrody wręczyła Wójt Gminy Słupsk Barbara Dykier oraz Przewodniczący Rady Seniorów pan Bogdan Czerwiński.

Gratulujemy.