Zapraszamy do udziału w wydarzeniu z okazji 25 - lecia Stowarzyszenia Dobre Serca. W roku 1995 z inicjatywy ówczesnych władz Gminy Słupsk utworzone zostało Stowarzyszenie Dobre Serca. Utworzenie tej organizacji spotkało się z dużą sympatią. Przez 25 lat  wielu mieszkańców  skorzystało z pomocy Stowarzyszenia, otrzymując dofinansowanie do organizacji zajęć rehabilitacyjnych, zakupie profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego, zorganizowaliśmy tradycyjne bale integracyjne dla dzieci. 25 lat to ogromna liczba wolontariuszy, osób zaangażowanych w pracę na rzecz potrzebujących mieszkańców naszej gminy. WSZYSTKIM bardzo DZIĘKUJEMY❤️❤️. Z okazji tej wspaniałej rocznicy ZAPRASZAMY do udziału w WIRTUALNYM WYDARZENIU SPORTOWYM. Środki w nim zebrane zostaną przeznaczone na cele statutowe Stowarzyszenia.

Zapisy - https://elektronicznezapisy.pl/event/5349/signup.html