facebook
youtube

Nowy serwis Biznes.gov.pl zastąpi dotychczas istniejący rejestr CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej), który w okresie od marca do końca czerwca br. będzie jeszcze działał, ale najpóźniej 1 lipca br. zostanie wyłączony.

Połączenie dwóch serwisów internetowych – Biznes.gov.pl i CEIDG.gov.pl – w jeden, i stworzenie tzw. Konta Przedsiębiorcy zapowiedział Jarosław Gowin, wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii. Dzięki temu na portalu Biznes.gov.pl przedsiębiorca otrzyma jedno miejsce, w którym będzie mógł załatwić wiele spraw urzędowych od początku do końca. Nowy serwis zastąpi dotychczas istniejący rejestr CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej), który w okresie od marca do końca czerwca br. będzie jeszcze działał, ale najpóźniej 1 lipca br. zostanie wyłączony.

Aby dowiedzieć się więcej na temat połączenia ceidg.gov.pl i Biznes.gov.pl zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony Biznes.gov.pl.