W dniu 3.07.2021 r. podczas Dnia Mieszkańca Jezierzyc rozegrany został Turniej o Puchar Wójta Gminy Słupsk w Piłkę Nożną. W tym roku organizatorem turnieju był Klub sportowy STAL Jezierzyce, a rozgrywki odbyły się na stadionie w Jezierzycach.

Po zaciętych rozgrywkach sportowych pierwsze miejsce zajął Klub Sportowy Szansa Siemianice. Następnie uplasowała się,  STAL II Jezierzyce, następnie STAL Jezierzyce I, za nimi KS Włynkówko, następnie Stal Jezierzyce Oldboy oraz Dąb Kusowo.

Najlepszym bramkarzem Turnieju okazał się Filip Kozłowski ze Stali Jezierzyce a Królem Strzelców został Anton Makuś z Szansy Siemianice. Za miejsca I-III Kluby otrzymały bony upominkowe na zakup artykułów sportowych. Turniej przebiegł w bojowej ale za to przyjaznej fair play atmosferze.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za obecność.

Turniej został reaktywowany na wniosek Rady Sportu Gminy Słupsk i został już wpisany do corocznych imprez gminnych.