15 sierpnia 2021 r. odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych-Tropem Wilczym. w tym roku również w Krępie Słupskiej. Wydarzenie przyciągnęło ponad 100 uczestników.

Zawodnicy do wyboru mieli trasę honorowego dystansu 1963 m lub 5 km. Oprócz standardowej klasyfikacji kobiet oraz mężczyzn można było zmierzyć się w klasyfikacji mundurowej.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Inicjatyw niekonwencjonalnych ,,SUB VETUM" ze Słupska przy współorganizacji Gminy Słupsk - gospodarza wydarzenia. Rozgrzewkę przed biegiem poprowadziła członkini stowarzyszenia sportowego BEST BEASTS z Bydlina. Na miejscu atmosferę wydarzenia wspierali przedstawiciele Grupy Rekonstrukcji Historycznej GRZMOT przy Klubie Wojskowym 7. Brygada Obrony Wybrzeża. Po biegu o podniebienia uczestników zadbało Koło Gospodyń z Krępy Słupskiej serwując pyszne pierogi oraz restauracja Casa de Italia ze Słupska. Na miejscu pani Wójt Barbara Dykier pogratulowania uczestnikom jak i organizatorowi zapowiadając kolejne edycje tego biegu w Krępie Słupskiej.