Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące zadania inwestycyjnego: BUDOWA OBWODNICY SŁUPSKA I KOBYLNICY W CIĄGU DROGI KRAJOWEJ NR 21.

• 6 września 2021 roku (poniedziałek), godz. 17:00 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach, ul. Słupska 42
  • 7 września 2021 roku (wtorek), godz. 17:00 Szkoła Podstawowa w Bierkowie, ul. Grodzka 89

Celem spotkań informacyjnych jest:

- przedstawienie wniosków wynikających z korespondencji otrzymanej od Państwa po spotkaniach z czerwca br.,

- zaprezentowanie skorygowanych przebiegów obwodnicy (nowe warianty 1, 2 i 3),

- omówienie uwarunkowań związanych z tymi przebiegami trasy,

- wysłuchanie opinii co do prezentowanych rozwiązań.

W trakcie spotkania oraz po nim (w wyznaczonym terminie) będą mogli Państwo również w formie pisemnej przedstawić swoją opinię co do zaprezentowanych rozwiązań projektowych.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach mieszkańców oraz osoby posiadające nieruchomości na terenie gminy Słupsk, Kobylnica, Ustka, Damnica oraz miasta Słupsk.

www.obwodnica-slupsk-kobylnica