W sobotę 2 października słupskim biurze poselskim Piotr Müller odbyło się spotkanie władz samorządowych Gminy Kobylnica, Powiatu Słupskiego, Gminy Słupsk z przedstawicielami pomorskiej Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Tematem spotkania była dalsza rozbudowa słupskiego ringu oraz obwodnicy Kobylnicy.
To bardzo ważna inwestycja dla całego regionu słupskiego, mieszkańców i przedsiębiorców. Jej realizacja to odpowiedź na opinie mieszkańców wyrażone podczas trwających konsultacji społecznych. Podziękowania dla posła na Sejm RP Piotra Mullera , za osobiste zaangażowanie w sprawę ważną dla mieszkańców regionu, w tym Gminy Słupsk.
Już w przyszłym roku ruszy budowa kolejnego odcinka ringu miejskiego od ul. Poznańskiej do ul. Bohaterów Westerplatte. Łączny szacowany koszt tego odcinka to 125 milionów złotych. Następnie rozpocznie się realizacja obwodnicy Kobylnicy i potem kolejnych etapów ringu miejskiego. Łącznie na ten cel zostanie przeznaczonych 250-300 milionów złotych.