Z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Bohaterowie Wolności” wszystkie dzieci i młodzież mieszkającą lub uczącą się w gminie Słupsk.

Założeniem konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej (w dowolnym formacie, dowolną techniką plastyczną) przedstawiającej konkretną postać związaną z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości, własne wyobrażenie „Bohatera Wolności”, ukazanie członka rodziny mającego związek z działaniami na rzecz szeroko rozumianej wolności lub inspiracje starymi fotografiami.

Każda praca plastyczna powinna być podpisana i zawierać następujące informacje: nazwisko i imię autora oraz tytuł pracy oraz zostać przesłana pocztą tradycyjną wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym, zawierającym niezbędne oświadczenie (znajdującym się na ostatniej stronie regulaminu) lub dostarczona osobiście do głównej siedziby Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk, Głobino, ul. Główna 65, 76-200 Głobino.

Zgłoszenia wraz z pracami konkursowymi przyjmowane są do dnia 3 listopada 2021 r. (decyduje data wpłynięcia do Centrum Kultury w Głobinie).

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe! Prace laureatów konkursu wezmą udział w wystawie pokonkursowej w hali widowiskowo-sportowej w Jezierzycach Osiedlu podczas Gminnych Obchodów Święta Niepodległości 11 listopada 2021 r.

Karta zgłoszeniowa