W dniu 21 października 2021 r. w gabinecie Pani Wójt podpisano ważna umowę na organizację i przeprowadzenie konkursu realizacyjnego na opracowanie koncepcji architektonicznej dla zadania pn. "Budowa Centrum Kultury oraz Centrum Usług Społecznych w Siemianicach".

Wójt Gminy Słupsk Barbara Dykier wraz ze Skarbnik Gminy Małgorzatą Dąbrowską podpisały wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Słupsk, reprezentowanym przez Prezesa Macieja Araszakiewicza wraz ze Skarbnikiem Stowarzyszenia Krystianem Koziołem umowę na organizację i przeprowadzenie konkursu realizacyjnego na opracowanie koncepcji architektonicznej dla zadania pn. "Budowa Centrum Kultury oraz Centrum Usług Społecznych w Siemianicach". Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej pod względem funkcjonalno-przestrzennym koncepcji architektonicznej zagospodarowania terenów objętych Konkursem. W podpisaniu umowy wzięli udział również Adam Sędziński Sekretarz Gminy oraz Zbigniew Gach Dyrektor Centrum Kultury.