W dniach 17 i 18 listopada odbyły się dwie sesje Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk. Pierwsza z Sesji kończyła dotychczasową kadencję młodzieżowych Radnych. Natomiast podczas drugiego spotkania zainaugurowano kolejną kadencję Młodzieżowej Rady Gminy na lata 2021 - 2023.

W dniach 17 i 18 listopada odbyły się dwie sesje Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk. Pierwsza sesja była związana z upływem III Kadencji. Przedstawiono protokół z działalności w latach 2019/2021. Podziękowano radnym za pełnienie poszczególnych funkcji w radzie gminy. Druga sesja rozpoczęła IV Kadencję Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk. Uczniowie złożyli ślubowanie i stali się nowymi radnymi MRG. Odbyły się wybory na Przewodniczącego Rady, Wiceprzewodniczącego i Sekretarza.

• Przewodniczącym została Golik Nikola
  • Wiceprzewodniczącym została Bernat Dominika
  • Sekretarzem została Czapla Martyna.

Pełny skład Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk na kadencję 2021 – 2023