W związku z nałożonym na Gminę Słupsk obowiązkiem weryfikacji oświadczeń złożonych  w ramach Konkursu Grantowego „Granty PPGR”, prosimy o uzupełnienie  następujących dokumentów:

•  Rolnicy – zaświadczenie z ARiMR o nieotrzymaniu dofinansowania na zakup sprzętu komputerowego w ramach naboru wniosków z ARiMR w 2020 r. (był to nabór wniosków w którym rolnicy otrzymywali kwotę 1500 zł na zakup komputera dla dzieci uczących się w roku szkolnym 2020/2021.);
  • osoby, które złożyły oświadczenia na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, aby dostarczyły do Urzędu zaświadczenie z PEFRON o nieotrzymaniu sprzętu komputerowego lub dofinansowania na zakup sprzętu komputerowego w latach 2020 i 2021.

Bardzo prosimy o dostarczenie dokumentów do Urzędu Gminy Słupsk, na ulicy Sportowej 34, 76 -200 Słupsk  do 14.12.2021r.