facebook
youtube

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – zarówno tych, którzy potrafią grać na instrumentach i zamierzają rozwijać swoją pasję oraz tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z muzyką

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – zarówno tych, którzy potrafią grać na instrumentach i zamierzają rozwijać swoją pasję oraz tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z muzyką i podjąć bezpłatną naukę pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów. Pragniemy stworzyć Orkiestrę wielopokoleniową, zrzeszającą mieszkańców z różnych sołectw naszej gminy, występującą  w przyszłości w Gminie i poza jej granicami.
Zajęcia indywidualne dla członków Gminnej Orkiestry Dętej odbywać się będą w środy w godzinach 14:00 – 20.30  w budynku szkoły podstawowej we Włynkówku. Kontakt Mirosław Pawlak nr tel 601724222  pawmir@op.pl