Podczas uroczystości podsumowano zmagania oraz nagrodzono młodych sportowców, którzy uczestniczyli w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży w roku szkolnym 2022/2023.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele władz samorządowych i administracyjnych powiatu. Obecni na gali byli także burmistrzowie miast oraz wójtowie poszczególnych gmin. Nie zabrakło nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów i działaczy sportowych. Gminę Słupsk podczas Gali reprezentowali uczniowie ze szkół z Siemianic, Jezierzyc oraz Głobina którzy również otrzymali nagrody i wyróżnienia.
Miło nam poinformować że Gmina Słupsk w klasyfikacji ogólnej zajęła drugie miejsce 🙂
Zwycięzcy w punktacji gmin:
🥇 Gmina Kobylnica (402 pkt.)
🥈 Gmina Słupsk (365,5 pkt.)
🥉 Gmina Główczyce (361,5 pkt.)
ℹ️ Szczegółowe wyniki na stronie powiatu: https://tiny.pl/cxzpg
Serdecznie gratulujemy uczestnikom i trenerom ! 👏👏