Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Jezierzycach zajęła drugie miejsce w finale powiatowym kategorii U12 chłopców, Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na Stadion o puchar Tymbarku". Turniej rozegrano w dniu 17.10.2017 na Orliku w Jezierzycach. Reprezentacja Szkoły: Mączka Karol, Leśniewski Mateusz, Kot Maciej, Gubernat Paweł, Wonitowy Piotr, Przygócki Adam, Kozłowski Gracjan, Sienkiewicz Oskar, Gwardiak Maks, Pieruń Konrad, Miszczak Serafin, Kwasigroch Sebastian. Również trzecie miejsce na podium, tym razem w kategorii U10 chłopców przypadło drużynie z Jezierzyc. Barw szkoły broniła reprezentacja w składzie: Perkowski Erwin, Wereszczynski Kacper, Golec Oliwier, Jezierski Bartosz, Jaśkiewicz Wojciech, Wonitowy Adam, Karbowiak Brajan, Piotrowski Brajan, Karbowiak Konrad, Jankowski Stanisław, Pakuła Miłosz, Brzoska Łukasz. Opiekunem obu druzyn był pan Dariusz Miecznikowski.