25 października w Szkole Podstawowej we Wrześciu rozegrano finałowy turniej unihokeja dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży. Startowały po 3 najlepsze zespoły wyłonione drogą eliminacji. Znakomicie spisali się chłopcy z Wrześcia, którzy nie dali szans rywalom wygrywając pewnie oba mecze, z wynikami:
WRZESCIE  :  MOTARZYNO 5 : 1
WRZESCIE  :  ŻELKOWO     8 : 1
W obu spotkaniach nasi zawodnicy mieli dużą przewagę . W przekroju całych rozgrywek najlepsi wdrużynie byli: Kamil Winiarczyk i Bartosz Rugała. Poza nimi można także wyróżnić Oliwera  Plutę i Marka Pawluka. Barw szkoły bronili także Jakub Rugała, Sebastian Zdanowicz, Igor Wolski , Kacper Stankowski i Maciej Szymański. W finale wystąpiły także dziewczęta z SP Wrzeście. W pierwszym meczu zagrały doskonale i wygrały z Kępicami 10 : 2. W drugim meczu Smołdzino zremisowało z Kępicami 2 : 2 . Tak więc w ostatnim spotkaniu zawodniczkom wystarczał remis. Niestety przegrały 1 : 5. Zdobyły II miejsce i tytuł wicemistrza powiatu. W  zespole najlepiej zagrały Daria Niemczyk, Klaudia Augustyniak i Daria Milek. Poza nimi barw szkoły broniły : Martyna Kowalczyk, Emila Bagniuk, Julia Małek, Alicja Nieznalska,Michalina Dąbrowska, Oliwia Łapczyńska i Klaudia Staszkiewicz. Chłopcy jako mistrzowie powiatu uzyskali awans do półfinału wojewódzkiego - odbędzie się on w Tuchomiu. Gratulacje dla obu drużyn.