Dziś w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk podpisano umowę dotyczącą budowy przedszkola trzy oddziałowego z częścią żłobka oraz rozbudowy budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Siemianicach. Składająca się z dwóch etapów inwestycja realizowana będzie przez firmę „SUMABUD” ze Słupska. Całkowita kwota inwestycji wynosi 11.858.470,48 zł brutto. Zadowolenia nie ukrywała dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolengo w Siemianicach pani Danuta Konkol oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Wójt gminy Słupsk Barbara Dykier podkreślała, jak ważne dla społeczności lokalnej jest to przedsięwzięcie. Termin realizacji inwestycji to koniec lipca 2019 roku, przy czym etap pierwszy powinien zakończyć się do 15 stycznia 2019 roku.