facebook
youtube

5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Jezierzycach wzięli udział w uroczystej Gali Wolontariatu...

5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Jezierzycach wzięli udział w uroczystej Gali Wolontariatu, która odbyła się w Sali Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku. Podczas uroczystości wyróżniono najaktywniejszych wolontariuszy. Wśród nagrodzonych byli także wolontariusze ze szkoły w Jezierzycach: Julia Groblewska, Natalia Kisielewska, Mateusz Giszka, Katarzyna Olewińska, Roksana Doruszewska, Agnieszka Odrzywolska, Agata Pianka oraz Weronika Łoś. Na Gali Wolontariatu ogłoszono również wyniki lokalnego konkursu „Barwy Wolontariatu”. W konkursie tym Szkolny Klub Wolontariusza działający w tej szkole zdobył II miejsce. Uroczystość uświetnił występ zespołu WhitePin Symfonicznie oraz bankiet.