W hali sportowo widowiskowej w Jezierzycach na parkiecie wystąpią zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2007. Natomiast w niedzielę rozgrywki rozpoczyna rocznik 2009 / 2010.

Turniej którego organizatorem jest UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim rozgrywany jest pod nazwą II Ogólnopolski SKRZAT CUP 2018. W sobotnio - niedzielnych turniejach zobaczymy takie zespoły jak : ESCOLA FUTBOLU Gdańsk,
UKS SPARTA Sycewice, UKS LIDER Rychnowy, U2 Bytów, VICTORIA Słupsk, GOSRiT Luzino, UKS 8 Lębork i wiele innych drużyn młodzieżowych. Główną nagrodą w turniejach jest sprzęt sportowy o równowartości 500,00 złotych, każdy uczestnik turnieju otzyma pyszny obiad ufundowany przez BAR Filipcio w Słupsku, każda drużyna otrzyma pamiątkowy puchar, zawodnicy pamiątkowe medali i upominki. Nad przebiegiem sportowej rywalizacji na parkiecie czuwać będą Panowie Sędziowie delegowani przez Kolegium Sędziów Podokręgu Słupsk.Honorowy Patronat nad turniejem sprawują Wójt Gminy Słupsk oraz Starosta Powiatu Słupskiego. Partnerzy wspierający to : Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku, Bar Filipcio w Słupsku, Piekarnia Daniel Adamski we Włynkówku, Pizza & Kebab PePe w Bruskowie Wielkim, Firma H&M Lipińscy, OSiR Gminy Słiupsk w Redzikowie.